Chroń zwięrzeta

Ochrona zwierząt

Kiedy w domu pojawia się zwierzę, automatycznie staje się ono członkiem Twojej rodziny. Nic dziwnego więc, że chcesz dbać o jego bezpieczeństwo oraz chronić jego życie i zdrowie. O ile w przypadku pupili, które nie opuszczają domu jest to stosunkowo łatwe, sprawa komplikuje się jeśli mamy do czynienia z psem lub kotem. Czworonogi te cenią sobie wolność i czasem wystarczy chwila nieuwagi, żeby zniknęły nam z oczu.  Dlatego warto zastanowić się nad rozwiązaniami mającymi temu zapobiec, wśród których najskuteczniejszym jest GPS dla zwierząt. W jaki sposób działa to narzędzie?

Zwierzę otrzymuje nadajnik GPS a właściciel dedykowaną aplikację śledzącą jego położenie. Dzięki temu, że aplikacja jest mobilna, otrzymujesz informacje o miejscu pobytu Twojego pupila w czasie rzeczywistym. Dodatkowo możesz wyznaczyć tzw. strefę ochrony (np. teren posesji). W momencie, kiedy zwierzę oddali się poza nią, otrzymasz alert na swój telefon.

GPS dla zwierząt to bardzo wygodne, użyteczne i – co najważniejsze – skuteczne narzędzie do ochrony pupila. Dzięki niemu będziesz spokojny, a Twój zwierzak bezpieczny.


Lista wszystkich artykułów