Chroń dom

Ubezpieczaj.pl - Poczuj bezpieczeństwo

 

Czy wiesz, że dzięki dodatkowym zabezpieczeniom - możesz uzyskać zniżki w ubezpieczeniach swojego mienia?

Czy wiesz, że możesz ubezpieczyć sprzęt AGD i RTV, meble , szyby, w ramach Assistance uzyskać pomoc specjalisty - elektryka, dekarza oraz pomoc medyczną?

Na Koszt ubezpieczenia domu/mieszkania  wpływa wiele czynników takich jak: lokalizacja,, dotychczasowy przebieg ubezpieczenia czy rodzaj zastosowanych środków bezpieczeństwa.  Jednym z najskuteczniejszych zabezpieczeń jest elektroniczny system monitoringu. Ubezpieczyciele ponadto honorują również certyfikowane zabezpieczenia drzwi i okien. . Ich zastosowanie oznacza nie tylko zwiększenie bezpieczeństwa posiadanego majątku, ale także obniżenie składek za  ubezpieczenia.

Zapraszamy do kontaktu z doradcą ubezpieczeniowym w celu dobrania odpowiedniego zakresu ochrony do Twoich potrzeb.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów w zakresie ubezpieczeń, gwarantujemy pełne wsparcie przy analizie danego ryzyka ubezpieczeniowego oraz posiadanych zabezpieczeń.

W krótkim czasie przygotowujemy oferty od wiodących towarzystw ubezpieczeniowych, pomagamy przy wyborze optymalnej polisy. Oferty przesyłamy na adres e-mail, aby mogli Państwo dokładnie przeanalizować informacje i podjąć decyzję.

W gamie naszych produktów znajdą Państwo dedykowane oferty obejmujące m.in.:

- ubezpieczenia mieszkań, domów;

- ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW, Assistance;

- ubezpieczenia turystyczne i NNW.

 

Współpracując z ubezpieczaj.pl otrzymują Państwo wsparcie w przypadku likwidacji szkód, a także dedykowanego doradcę, który będzie pamiętał o zbliżającym się terminie płatności kolejnej raty oraz o wznowieniu ubezpieczenia na kolejny rok.

 

Zachęcamy do wypróbowania naszych możliwości. U nas zawsze znajdą Państwo najlepsze i najkorzystniejsze ubezpieczenie.

Zespół ubezpieczaj.pl

 

€

 

 

 


Lista wszystkich artykułów