Chroń dom

JABLOTRON - SYSTEM ALARMOWY

Profesjonalne zabezpieczenie jest w zasięgu Twojej ręki. Możliwość wszechstronnej rozbudowy, zdalnie sterowany i łatwy do zaprogramowania zgodnie z Twoimi potrzebami. I jeszcze ma nowoczesny wygląd.

 

Czytaj więcej

Ubezpieczaj.pl - Poczuj bezpieczeństwo

 

Czy wiesz, że dzięki dodatkowym zabezpieczeniom - możesz uzyskać zniżki w ubezpieczeniach swojego mienia?

Czy wiesz, że możesz ubezpieczyć sprzęt AGD i RTV, meble , szyby, w ramach Assistance uzyskać pomoc specjalisty - elektryka, dekarza oraz pomoc medyczną?

Na Koszt ubezpieczenia domu/mieszkania  wpływa wiele czynników takich jak: lokalizacja,, dotychczasowy przebieg ubezpieczenia czy rodzaj zastosowanych środków bezpieczeństwa.  Jednym z najskuteczniejszych zabezpieczeń jest elektroniczny system monitoringu. Ubezpieczyciele ponadto honorują również certyfikowane zabezpieczenia drzwi i okien. . Ich zastosowanie oznacza nie tylko zwiększenie bezpieczeństwa posiadanego majątku, ale także obniżenie składek za  ubezpieczenia.

Czytaj więcej

Ochrona domu

Dom jest nie tylko miejscem zamieszkania. Budynkiem, który zaspakaja nasze podstawowe potrzeby.  To miejsce, gdzie przebywamy razem z najbliższymi, przeżywamy radości i smutki, a także przechowujemy cenne dla nas przedmioty. Dlatego tak ważne jest, aby czuć się w nim bezpiecznie i mieć pewność, że nic nie grozi naszej rodzinie i dobytkowi.

Aby skutecznie zabezpieczyć dom przed włamaniem wystarczy zainstalować skuteczny system alarmowy. Do wyboru są dwa rodzaje ochrony: przewodowa i bezprzewodowa.

System przewodowy montowany jest zazwyczaj jeszcze w fazie budowy domu. Wymaga bowiem instalacji okablowania.  Jednak, ze względu na bardzo wysoką skuteczność,  warto się na niego zdecydować.  Jeśli instalację systemu przewodowego zaplanujemy na później, oczywiście będzie można ją zrealizować. Jednak należy się wtedy liczyć z koniecznością ingerencji w strukturę budynku.

System bezprzewodowy możemy zamontować w dowolnym momencie. Nie wymaga on kucia ścian, ani instalacji kabli. Jest także możliwość połączenia tych rozwiązań, montując na przykład system przewodowy w fazie budowy domu, a po jej zakończeniu dodając urządzenia bezprzewodowe.

            W tym dziale będą mogli Państwo dowiedzieć się o istniejących trendach i możliwościach zabezpieczenia oraz monitoringu Państwa domu.

Czytaj więcej