Chroń dom

Ochrona domu

Dom jest nie tylko miejscem zamieszkania. Budynkiem, który zaspakaja nasze podstawowe potrzeby.  To miejsce, gdzie przebywamy razem z najbliższymi, przeżywamy radości i smutki, a także przechowujemy cenne dla nas przedmioty. Dlatego tak ważne jest, aby czuć się w nim bezpiecznie i mieć pewność, że nic nie grozi naszej rodzinie i dobytkowi.

Aby skutecznie zabezpieczyć dom przed włamaniem wystarczy zainstalować skuteczny system alarmowy. Do wyboru są dwa rodzaje ochrony: przewodowa i bezprzewodowa.

System przewodowy montowany jest zazwyczaj jeszcze w fazie budowy domu. Wymaga bowiem instalacji okablowania.  Jednak, ze względu na bardzo wysoką skuteczność,  warto się na niego zdecydować.  Jeśli instalację systemu przewodowego zaplanujemy na później, oczywiście będzie można ją zrealizować. Jednak należy się wtedy liczyć z koniecznością ingerencji w strukturę budynku.

System bezprzewodowy możemy zamontować w dowolnym momencie. Nie wymaga on kucia ścian, ani instalacji kabli. Jest także możliwość połączenia tych rozwiązań, montując na przykład system przewodowy w fazie budowy domu, a po jej zakończeniu dodając urządzenia bezprzewodowe.

            W tym dziale będą mogli Państwo dowiedzieć się o istniejących trendach i możliwościach zabezpieczenia oraz monitoringu Państwa domu.


Lista wszystkich artykułów