Ochroń siebie

JABLOTRON - SYSTEM ALARMOWY

Profesjonalne zabezpieczenie jest w zasięgu Twojej ręki. Możliwość wszechstronnej rozbudowy, zdalnie sterowany i łatwy do zaprogramowania zgodnie z Twoimi potrzebami. I jeszcze ma nowoczesny wygląd.

 

Czytaj więcej

ITM POLAND - MONITORING PERSONALNY

Firma ITM Poland udostępniła usługę monitoringu personalnego. Usługa jest świadczona przy zastosowaniu lokalizatorów personalnych . Urządzenie to prosty lokalizator GPS który posiada następujące funkcje: 

  • lokalizację GPS
  • przycisk alarmu
  • zdalny nasłuch/możliwość wykonania połączenia telefonicznego na urządzenie

Czytaj więcej

IMPEL MONITORING - USŁUGA GPS POJAZDÓW

Monitoring GPS to nowoczesny system umożliwiający kontrolę ruchu pojazdów. Dzięki urządzeniom pomiarowym zamontowanym w pojeździe możemy mieć natychmiastową wiedzę o tym, co dzieje się z danym pojazdami. 

System Monitoring GPS nr1 opiera się na zainstalowanych w pojazdach czujkach, które za pośrednictwem sieci GSM przesyłają dane z monitorowanych pojazdów. W zależności od liczby i rodzaju podłączonych w pojeździe czujników dane te mogą obejmować bieżącą pozycję, prędkość i kierunek poruszania się pojazdu oraz wiele danych dodatkowych zbieranych przez czujniki w pojeździe. 

 

Czytaj więcej

Ubezpieczaj.pl - Poczuj bezpieczeństwo

 

Czy wiesz, że dzięki dodatkowym zabezpieczeniom - możesz uzyskać zniżki w ubezpieczeniach swojego mienia?

Czy wiesz, że możesz ubezpieczyć sprzęt AGD i RTV, meble , szyby, w ramach Assistance uzyskać pomoc specjalisty - elektryka, dekarza oraz pomoc medyczną?

Na Koszt ubezpieczenia domu/mieszkania  wpływa wiele czynników takich jak: lokalizacja,, dotychczasowy przebieg ubezpieczenia czy rodzaj zastosowanych środków bezpieczeństwa.  Jednym z najskuteczniejszych zabezpieczeń jest elektroniczny system monitoringu. Ubezpieczyciele ponadto honorują również certyfikowane zabezpieczenia drzwi i okien. . Ich zastosowanie oznacza nie tylko zwiększenie bezpieczeństwa posiadanego majątku, ale także obniżenie składek za  ubezpieczenia.

Czytaj więcej