Jak to działa, jeśli coś zgubiłeś?

Jak to działa? Krok 1.
 

Krok 1.

Aby przeszukać bazę znalezionych przedmiotów, osób czy zwierząt wystarczy, że na głównej stronie w okienku wyszukiwarki wpiszesz szukaną frazę i naciśniesz „Znajdź to!”.

Możesz również przejść bezpośrednio do działu „Znalezione” i tam precyzyjnie określić parametry Twoich poszukiwań .

Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone na mapie, skąd będziesz mógł po kolei przeglądać odnalezione przez pozostałych użytkowników przedmioty.

 

Jak to działa? Krok 2.
 

Krok 2.

Jeżeli szczęśliwie odnalazłeś na naszym portalu swoją zgubę, możesz skontaktować się ze znalazcą za pomocą dostępnego formularza.

Musisz być zalogowany, abyś miał możliwość kontaktu z innymi użytkownikami. Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się. Nie obawiaj się - rejestracja jest bardzo prosta i dokończysz ją w mniej niż 3 minuty.

 

Jak to działa? Krok 3.
 

Krok 3.

Jeżeli nie znalazłeś Swojej zguby na naszym portalu nie przejmuj się. Dodaj Swoje ogłoszenie co ułatwi ewentualnemu znalazcy kontakt z Tobą.

Nasz portal automatycznie poinformuje Ciebie jeżeli Twój przedmiot zostanie odnaleziony przez innego użytkownika serwisu. Informacja ta zostanie przesłana mailem na podany przez użytkownika adres do korespondencji. Dodatkowo lista przedmiotów spełniających warunki Twoich poszukiwań będzie dostępna na Twoim panelu użytkownika w dziale „Znalezione dla Ciebie”.

Aby dodać nowe ogłoszenie wybierz z górnego paska narzędziowego zakładkę „Dodaj ogłoszenie”, a w następnym kroku wybierz „Zgubiłem”. Wypełnij dokładnie wszystkie wymagane pola, określ lokalizację i czekaj na odzew osoby, która znalazła Twoją zgubę.

 

Jak to działa? Krok 4.
 

Krok 4.

Swoje ogłoszenia możesz przeglądać lub modyfikować z poziomu Panelu użytkownika. Możesz tutaj również sprawdzać aktualne znaleziska, spełniające zadane przez Ciebie kryteria wyszukiwania jak również zmienić hasło lub adres email do powiadomień.

Aby wejść do Panelu użytkownika, wybierz na górze strony nazwę swojego konta.

 

 

Jak to działa, jeśli coś znalazłeś?

Jak to działa? Krok 1.
 

Krok 1.

Jeżeli jesteś znalazcą i chciałbyś oddać zgubę, możesz dodać ogłoszenie lub poszukać w dziale „Zgubione” czy przypadkiem już ktoś nie szuka Twojego znaleziska. Skontaktuj się z użytkownikiem, dogadajcie szczegóły na temat warunków zwrotu przedmiotu i sfinalizujcie transakcję.